Akční letenky Lima - Peru od 4.427 Kč. Levné letenky online

LIM

20.03.2013

Levné letenky Lima vám zprostředkují pohled na peruánskou kulturu. Rezervujte si levné letenky Peru – přesněji do města Lima. Akční letenky Lima pořídíte za příznivou cenu s odletem z Paříže a návratem do Londýna.

Let je provozován leteckou společností Tam Linhas Aereas.

Nabídka na levné letenky Lima je omezena odletem v termínu od 01. dubna 2013 do 01. května 2013 a koupí do 21. března 2013.

Akční letenky je možné objednat přes letenky online na stránkách SMILEX.

Příkladem může být online rezervace akční letenky Lima s odletem z Paříže (CDG) dne 12. dubna 2013 a návratem z Limy (LIM) dne 29. dubna 2013 do Londýna (LHR).

Levné letenky Lima - Peru můžete poptat:

Levné letenky Lima

Rezervace letenek Lima

Pokud se chystáte navštívit Jižní Ameriku, rezervujte si levné letenky Lima a přiletíte do hlavního města státu Peru. Peru se nachází v severní části západního pobřeží Jižní Ameriky. Břehy Peru omývají vody Tichého oceánu. Prostřednictvím akční letenky Lima navštívíte hlavní, ale zároveň také největší město Peru. V Limě žije přibližně 9 mil. obyvatel. Rozloha Limy je 2 673 km2. Lima je rozdělena na 42 správních jednotek. Lima se dělí na tyto čtvrti: Orantia, Magdalena, Mira Flores, San Isidro.

Levné lety Lima

Využitím levné lety do Limy poznáte město, které založil 18. ledna 1535 španělský dobyvatel Franciscco Pizzaro. Původní název města byl Ciudad de los Reyes – město králů. Lima byla ustanovena hlavním městem Peru v roce 1826. Nezávislost na Španělsku si Peru získalo v roce 1821. Lima je pátým největším městem celé Jižní Ameriky.   Akční letenky do Limy jsou k dispozici všem turistům, jejichž zálibou je historie a poznávání exotických míst. Lima je největším politickým, průmyslovým a kulturním centrem země. Přesto si zachovalo mnoho památek a staveb, které jsou důkazem o španělské nadvládě.

Díky objednávce levné lety Lima přiletíte do města, které se může pochlubit budovou nejstarší univerzity Latinské Ameriky. Univerzita byla vystavěna v roce 1551. Další dominantou je budova divadla, které je skvostem města. Divadlo bylo postaveno v roce 1563.

Akční letenky Lima

Z návštěvy Limy nemůžete vynechat náměstí Armas a budovy, které ji obklopují. Kupujte akční letenky Lima a můžete obdivovat architektonické skvosty, jako jsou budova městské radnice Cabildo, prezidentský palác a arcibiskupský palác Tores Tagle, který se pyšní dřevěnými vyřezávanými balkony. Dále katedrála, která odolávala v roce 1746 ničivému zemětřesení, a která byla později znovu obnovena. Na obnovení této katedrály se podílel také český jezuita Jan Rohra.

Lima - letenky online

Mezi další skvosty, které si můžete prohlédnout pomocí online levné letenky do Limy, je například justiční palác, který slouží jako sídlo Nejvyššího soudu. Dále je to muzeum, které nabízí svým návštěvníkům mnoho exponátů a hlavně dokumentů, které popisují přesně historii jednotlivých údobí země a města. V roce 1988 bylo historické centrum města zapsáno na seznam UNESCO.

Pokud se rozhodnete využít internetovou nabídku online akční letenky do Limy, poznáte také místní klima. Klimatické podmínky ve městě jsou víceméně mírné, ačkoliv město leží geograficky v tropech. Počasí zde je subtropického rázu. Téměř po celý rok zde panuje velmi vysoké procento vlhkosti. V zimním období se teploty vzduchu pohybují okolo 20°C a v letních měsících okolo 30°C.

Pokud vaše návštěva Limy nepřekročí dobu šesti měsíců, není třeba vyřizovat vstupní vízum. Před návštěvou Limy prosím zkontrolujte svůj očkovací průkaz a informujte se o případném očkování, abyste se vyhnuli případným zdravotním obtížím.

» Zpět na výpis

Vložte příspěvek:

:
:
:

Martin | 30.04.2013 09:29

Dobrý den. Rád bych se podělil o svou zkušenost s nákupem letenek u cestovní agentury SMILEX. Chtěl jsem využít úžasnou akci na levné letenky do Peru. Za čtyři a půl tisíce, to je prostě zadarmo. Podobných úžasných akcí jsem už viděl spousty, ale když jsem pak letenku chtěl, nikdy jsem ji nedostal. I přesto, že jsem ji chtěl v den vypsání akce. Mám za to, že mnohé cestovky pouze tahají veřejnost za nos, aby si získaly pozornost, návštěvnost webu a nakonec prodaly drahé letenky. Teprve u SMILEXu jsem se potkal s korektním přístupem. Ve chvíli, kdy jsem letenky poptal, opravdu mi je nabídli a 4 levné letenky do Limy jsem koupil. V Peru jsme ztrávili skvělé 2 týdny! Tuto cestovku mohu všem doporučit... Díky vám! Martin

Příspěvky 11 z 1
« 1 »

Cestovní agentura SMILEX Telefon: +420 596 123 456 E-mail: letenky@smilex.cz IČ: 61970883 Bankovní spojení: ŽL vydal MMO Č.j.:
SMO/172154/11/ŽÚ/KUB
Nádražní 385/34, 702 00 Ostrava Fax: +420 591 136 753 Web: www.smilex.cz DIČ: CZ7501105777 č.ú. 3800038000/5500

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku

a mějte ihned přehled o všech akčních letenkách,
slevách, soutěžích, užitečných typech a ....

Facebook Zavřít