Levné letenky

Ve spolupráci s webovým portálem SVĚT LETENEK vám přinášíme tipy na levné letenky do všech dostupných destinací. Ty nejlevnější letenky můžete rezervovat online na webu SVĚT LETENEK zcela zdarma, bez skrytých poplatků. Denně aktualizujeme nové akční nabídky všech národních leteckých společností i nízkonákladových dopravců. Nenechte si ujít nabídku na nejlevnější letenky do celého světa, které můžete rezervovat jednoduše, rychle a z pohodlí vašeho domova. Klienti, kteří potřebují rezervovat konkrétní let s určitým dopravcem a nemohou se přizpůsobit aktuální akční nabídce mohou využít náš online vyhledávač.

V případě, že si čímkoliv nejste jistí můžete využít služeb cestovních konzultantů, kteří vám poradí s výběrem destinace i ostatními potřebnými úkony nutnými pro cestování letadlem. SVĚT LETENEK zajišťuje také letenky na míru – pro studenty, obchodní cestující, firemní zaměstnance, děti, skupiny a další. Na základě vámi zadaných parametrů vám zpracujeme konkrétní nabídku plně odpovídající vašim požadavkům a potřebám.

Zcela nový web SVĚT LETENEK poskytuje klientům nejen možnost online rezervace letenek, ale také garanci bezpečné platby i nejrůznější doplňující služby spojené s rezervací letenky, např. zajištění víz, pronájem auta v zahraničí, ubytování, cestovní pojištění a mnoho dalšího. Podrobné informace o těchto službách se dozvíte na webu SVĚT LETENEK. Samozřejmostí je také rezervace letenek telefonicky či na jakékoliv pobočce SVĚT LETENEK.

zobrazit více